Masz kredyt hipoteczny?
Sprawdź czy możesz płacić niższą ratę.

Dowiedz się jak wiele możesz zrobić ze swoim kredytem hipotecznym.

Czy wiesz, że Twój kredyt hipoteczny może być tańszy? Z nami bezpłatnie porównasz oferty jego refinansowania lub przejścia na stałe oprocentowanie. Odpowiemy na Twoje pytania,
a w razie potrzeby przeanalizujemy różne scenariusze i pomożemy w formalnościach.


Jeśli rata Twojego kredytu hipotecznego wzrosła i obawiasz się kolejnych podwyżek, umów się na bezpłatną konsultację z naszym Ekspertem Finansowym i sprawdź czy możesz płacić mniej:

Nasze usługi są bezpłatne i bezpieczne
To banki płacą naszą prowizję. Ty masz wiele ofert w jednym miejscu, a dodatkowo korzystasz z wielu przywilejów.

Mamy dla Ciebie specjalne benefity.
Dla naszych Klientów mamy specjalne zniżki. Z nami oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Zapytaj eksperta o aktualne promocje.

ikona_medalu

Jesteśmy nr 1
U nas porównasz oferty i wybierzesz najkorzystniejszą, ponieważ od 21 lat współpracujemy z największymi bakami. Za naszym pośrednictwem udzielany jest już co 4. kredyt w Polsce**. To kilka tysięcy kredytów miesięcznie.

**Wyliczenia na podstawie danych ZFPF i raportu AMRON-SARFiN za okres II Q 2022 r

Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4B, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000287188, o kapitale zakładowym: 43.992.400,00 zł, NIP: 521-345-12-55, REGON: 141062210 („Expander”).

Expander jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego i nie świadczy usługi doradczej w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Wynagrodzenie Expander pokrywane jest bezpośrednio przez kredytodawcę.

Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, współpracuje za wynagrodzeniem w zakresie oferowania kredytu hipotecznego z następującymi kredytodawcami: Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Polska Kasa Opieki S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (współpraca zawieszona), Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank BNP Paribas S.A. z siedzibą w Warszawie, Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Handlowy S.A. z siedzibą w Warszawie oraz jest umocowany do wykonywania usług pośrednictwa finansowego (kredytowego) w zakresie wynikającym z zawartych ze wskazanymi kredytodawcami umów agencyjnych. Szczegóły oferty, jak również aktualna lista kredytodawców współpracujących z Expander, dostępne są u Ekspertów i w Oddziałach Expander. Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego. Stan na 01.08.2021 r.