logo
Kredyt bez wkładu własnego - trudne pytania, proste odpowiedzi

Czy w 2021 roku można dostać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

Nie, obecnie w większości wypadków nie jest możliwe, aby otrzymać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego. Wymagany poziom wkładu własnego to 10% lub 20% w zależności od banku. Parlament w październiku 2021 przyjął już ustawę wprowadzającą projekt „Mieszkanie bez wkładu własnego” lecz kredyt bez wkładu własnego będzie można wziąć dopiero po upływie pół roku – bo wtedy wówczas postanowienia projektu wejdą w życie.

Od tej zasady są jednak szczególne wyjątki, w których wkład nie jest wymagany.
Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej >

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego w ramach Polskiego Ładu >

Nie czekaj na ostatnią chwilę,
już dziś przygotuj z ekspertem formalności potrzebne do kredytu bez wkładu własnego

 • ikona
  Telefon od konsultanta - Na podany przez Ciebie numer telefonu zadzwoni konsultant naszej infolinii, aby umówić Cię na spotkanie z ekspertem w naszym oddziale. Jeśli nie wyrazisz na to oddzielnej zgody, nie będziemy dzwonić do Ciebie w przyszłości z żadnymi ofertami i promocjami. Nie musisz więc martwić się o swój spokój.
 • ikona
  Bezpłatne spotkanie - Spotkanie z naszym ekspertem jest całkowicie darmowe. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy.
 • ikona
  Na każdym etapie - Nasi eksperci wspierają na każdym etapie decyzji kredytowej. Przykładowo przy kredycie hipotecznym na spotkanie z ekspertem zapraszamy bez względu na to, czy wybrałeś już lokum czy dopiero chcesz rozeznać się w swojej sytuacji.
 • ikona
  Wiele możliwości - Współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania, a ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie!
 • ikona
  Minimum formalności - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na małe codzienne przyjemności.

Umów się
na spotkanie z ekspertem finansowym:

Nasi partnerzy