olx logo
EXPANDER LOGO RGB mini@2x

Potrzebujesz kredytu na wybraną nieruchomość?

Sprawdź jaką ratę zapłacisz w każdym z 12 banków i dowiedz się jaką otrzymasz zdolność kredytową. Pamiętaj, że różnica w zdolności kredytowej między bankami może wynosić nawet 300 tys. zł?*

Umów się na bezpłatną konsultację
z Ekspertem Finansowym.

olx logo

Umów się na bezpłatną konsultację
z Ekspertem Finansowym.

Potrzebujesz kredytu na wybraną nieruchomość?

Sprawdź jaką ratę zapłacisz w każdym z 12 banków i dowiedz się jaką otrzymasz zdolność kredytową. Pamiętaj, że różnica w zdolności kredytowej między bankami może wynosić nawet 300 tys. zł?*

 

Nasze usługi są bezpłatne i bezpieczne
To banki płacą naszą prowizję. Dla Ciebie cena kredytu jest taka sama jak w banku, a dodatkowo korzystasz z wielu przywilejów.

Mamy dla Ciebie specjalne benefity.
Dla naszych Klientów mamy specjalne zniżki. Z nami oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Zapytaj eksperta o aktualne promocje.

ikona_medalu

Jesteśmy nr 1
U nas porównasz oferty i wybierzesz najkorzystniejszą, ponieważ od 21 lat współpracujemy z największymi bakami. Za naszym pośrednictwem udzielany jest już co 4. kredyt w Polsce**. To kilka tysięcy kredytów miesięcznie.

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.

*Wyliczenie ma charakter szacunkowy i oparte jest o różnicę prognozowanej maksymalnej wysokości dostępnej kwoty kredytu spośród ofert dostępnych za pośrednictwem Expander Advisors Sp. z o.o. zgodnie z następującymi założeniami: 3-osobowa rodzina o łącznych dochodach 5.000 złotych netto miesięcznie. Wyliczenie sporządzone na dzień: 17.03.2021 r. Ostateczne warunki cenowe, jak również ostateczna decyzja kredytowa, uzależnione są od oceny zdolności kredytowej klienta dokonywanej przez bank.

**Wyliczenia na podstawie danych ZFPF i raportu AMRON-SARFiN za okres II Q 2022 r

Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4B, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000287188, o kapitale zakładowym: 43.992.400,00 zł, NIP: 521-345-12-55, REGON: 141062210 („Expander”).

Expander jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego i nie świadczy usługi doradczej w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Wynagrodzenie Expander pokrywane jest bezpośrednio przez kredytodawcę.

Expander Advisors Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, współpracuje za wynagrodzeniem w zakresie oferowania kredytu hipotecznego z następującymi kredytodawcami: Alior Bank S.A. z siedziba w Warszawie, Bank Ochrony Środowiska S.A. z siedziba w Warszawie, Bank Polska Kasa Opieki S.A. z siedziba w Warszawie, Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedziba w Warszawie, Bank Pocztowy S.A. z siedziba w Bydgoszczy (współpraca zawieszona), SBR Bank z siedziba w Szepietowie, Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedziba w Warszawie, Bank BNP Paribas S.A. z siedziba w Warszawie, Santander Bank Polska S.A. z siedziba w Warszawie, ING Bank Śląski S.A. z siedziba w Katowicach, mBank S.A. z siedziba w Warszawie, Bank Millennium S.A. z siedziba w Warszawie, Bank Handlowy S.A. z siedziba w Warszawie oraz jest umocowany do wykonywania usług pośrednictwa finansowego (kredytowego) w zakresie wynikającym z zawartych ze wskazanymi kredytodawcami umów agencyjnych. Szczegóły oferty, jak również aktualna lista kredytodawców współpracujących z Expander, dostępne są u Ekspertów i w Oddziałach Expander. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.