REFINANSOWANIE KREDYTU – KALKULATOR

Warunki Twojego obecnego kredytu nie są dla Ciebie korzystne? Szukasz lepszej oferty, która obniży wysokość Twojej raty? Za pomocą naszego kalkulatora refinansowania kredytu, znajdziesz optymalne rozwiązanie dla siebie i swoich finansów. Kalkulator refinansowania kredytu to aplikacja, działająca na poziomie przeglądarki. Wystarczy, że wprowadzisz takie podstawowe informacje jak np. aktualne zadłużenie, wartość nieruchomości, a w ciągu kilku chwil otrzymasz informację, czy w Twojej sytuacji możliwa jest zmiana kredytu na lepszy i tańszy. Będziesz mógł też liczyć na wsparcie naszego eksperta.

Sprawdź czy warto zmienić swój kredyt hipoteczny na tańszy. Jeśli masz możliwość płacić mniej to na co czekać?

i
Min. 0 | Max. 10 mln
Sprawdź ile masz łącznie kapitału i odsetek do spłaty. Szczegóły znajdziesz w harmonogramie spłaty lub innych dokumentach z banku.
i
Min. 0,00% | Max. 100%
Dokładną marżę banku znajdziesz w umowie kredytowej.
i
Min. 1 | Max. 10 mln
Podaj szacunkową obecną wartość nieruchomości.

Czy możliwe jest refinansowanie kredytu: 

Potwierdź wynik z ekspertem podczas bezpłatnego spotkania

Potwierdź możliwość refinansowania na bezpłatnym spotkaniu z Ekspertem Finansowym.

Umów się na rozmowę w oddziale lub online
Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności