Zarządzanie najmem
z Flatte

Chcesz wynająć mieszkanie, ale przerażają Cię formalności związane z całym procesem? Flatte rozwiąże ten problem! Szybko znajdzie zweryfikowanego najemcę dla Twojego lokum, a później zagwarantuje comiesięczne wpływy za czynsz. Współpraca Expander i Flatte to okazja na skorzystanie z usługi na jeszcze lepszych warunkach.

Flatte - logo

Możliwości Flatte

Publikacja ogłoszenia

flatte - megafon

Flatte przygotuje ogłoszenie dla Twojego mieszkania pod wynajem, zarówno pod kątem treści, jak i zdjęć. Umieści je na wybranych platformach, zajmie się obsługą zgłoszeń i selekcją potencjalnych najemców.

Weryfikacja najemcy

Flatte - weryfikacja

Dzięki współpracy z AIS Gateway, Flatte zweryfikuje historię transakcji potencjalnego najemcy oraz sprawdzi jego zdolność do regulowania płatności.

Gwarancję płatności czynszu

flatte - gwarancja

Flatte zobowiązuje się znaleźć najemcę w ciągu 30 dni od daty przekazania lokalu gotowego do wynajmu. Jeśli tak się nie stanie, poniesie koszt czynszu administracyjnego do czasu znalezienia najemcy, jednak nie dłużej niż przez 3 miesiące.

Platforma dla wynajmującego

flatte - platforma

Otrzymujesz dostęp do dedykowanej platformy, w której będziesz mógł śledzić przychody z tytułu najmu, sprawdzać zyski i przeglądać informacje dotyczące Twojego mieszkania.

Aplikacja dla najemcy

Flatte - telefon

Najemca Twojego lokum zyska dostęp do aplikacji mobilnej. Będzie mógł tam uiścić opłatę czy zlecić naprawę usterki. Całą obsługą zajmie się Flatte.

Usługi dodatkowe

flatte - uslugi

Flatte oferuje specjalne rabaty na usługi dodatkowe. Może również polecić rekomendowanych partnerów wspierających przy około mieszkaniowych zadaniach związanych z mieszkaniem (remont, przeprowadzka, inne).

Dostępne lokalizacje

flatte - mapka

Na ten moment Flatte działa we Wrocławiu, w Warszawie i w Łodzi obsługując najemców i właścicieli. Jeśli masz nieruchomość w tych miastach lub chciałbyś tam wynająć lokal, zachęcamy do kontaktu. Jako że Flatte dynamicznie się rozwija, wkrótce planuje pojawić się w kolejnych miastach Polski. Zachęcamy do śledzenia naszych lokalizacji i do spotkań!

Jak działa Flatte

Zostaw kontakt i uzyskaj rabat 10% na usługi Flatte