O firmie Expander

Expander powstał w 2000 roku
jako portal internetowy, który miał
pośredniczyć w sprzedaży
produktów finansowych…

Nasza wizja

Lider w dostarczaniu
najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce.

Chcemy być firmą pierwszego wyboru dla Klientów podejmujących ważne decyzje w obszarze kredytów, ubezpieczeń i nieruchomości.

Nasza misja

Dostarczanie Klientom
najbardziej atrakcyjnych produktów finansowych.

Dzięki szerokiej ofercie produktowej, pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy Klienci podejmują lepsze decyzje finansowe.

Jak realizujemy naszą misję?

  • Dobieramy najlepsze produkty z rynku - takie, które sami byśmy kupili
  • Pomagamy w ich porównaniu i wyborze - dzięki zespołowi wszechstronnych ekspertów
  • Ułatwiamy proces nabycia - upraszczając i unowocześniając procesy

Rekomendacja dobrych praktyk

Od 1 września 2014 w Expander oraz w innych firmach zrzeszonych w Związku Firm Pośrednictwa Finansowego obowiązuje Rekomendacją Dobrych Praktyk dla pośredników kredytowych w zakresie kredytów hipotecznych. Definiuje ona standardy obsługi klientów w zakresie pośrednictwa kredytowego, współpracy pomiędzy bankami i pośrednikami kredytowymi, a także niezbędne procedury i regulacje dotyczące pomocy w zakresie kredytów hipotecznych.

Jesteśmy dumni, że jako jedna z pierwszych firm na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce, wdrażamy najwyższe standardy obsługi klientów.

Expander jako członek ZFPF przewodniczył pracom nad przygotowaniem Rekomendacji. W wyniku prac powstał zbiór zasad i regulacji, który implementuje elementy dyrektywy UE dotyczącej kredytów hipotecznych. Pomimo obowiązku dostosowania regulacji prawnych w tym zakresie do 2016 roku, Expander, jak również pozostałe firmy zrzeszone w ZFPF zobowiązały się przestrzegać zasad przyjętych w Rekomendacji już dziś.

Nasze usługi

Firma Expander świadczy usługi
w obszarach:

Rolą Expander jest profesjonalna pomoc Klientom w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych, które są dostępne na polskim rynku.

Niezależnie czy jesteś osobą poszukującą finansowania, chcesz efektywnie zarządzać swoimi oszczędnościami, masz potrzebę ubezpieczenia siebie i bliskich, czy potrzebujesz oferty dla Twojej firmy – Expander dostarczy Ci niezbędnych informacji abyś mógł wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę na rynku.

Aktualności o firmie

Zarząd

  • Bartosz Kwieciński
  • Bernadeta Jadowska

Prezes Zarządu

Bartosz Kwieciński

Bartosz Kwieciński dołączył do Expandera w 2016 roku jako pomysłodawca i dyrektor zarządzający departamentem nieruchomości, następnie odpowiedzialny był za sprzedaż w sieciach stacjonarnych, Contact Center oraz projekt aplikacji MyExpander, wspierającej digitalizację usług.

Członek Zarządu

Bernadeta Jadowska

Jest absolwentką MBA Wrocławskiej Wyższej Szkoły Bankowej. Posiada również dyplom wrocławskiej Akademii Ekonomicznej i certyfikat trenera biznesu. W Expanderze od 2013 roku. Do firmy dołączyła jako Dyrektor Rozwoju Sieci Direct Plus, a następnie objęła stanowiska Dyrektora Sprzedaży Sieci Mobilnej. Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu struktur sprzedaży zdobywała na stanowiskach dyrektorskich w Santander Consumer Banku S.A., w Grupie Creditfield oraz w Money Expert S.A.
  • Bartosz Kwieciński
  • Bernadeta Jadowska

Członek Rady Nadzorczej

Monika Kulińska

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Vojtech Pivny

Członek Rady Nadzorczej

Paweł Pytel

Kontakt

Infolinia

801 67 00 00
22 295 44 44

pon. – pt.: 8:00-20:00
sob.: 10:00-13:00

Dane spółki

Expander Advisors Sp. z o.o.
Gdański Business Center
ul. Inflancka 4B, bud. C
00-189 Warszawa
+48 22 488 71 10

Dane rejestrowe

Expander Advisors Sp. z o. o. w Warszawie, Gdański Business Center ul. Inflancka 4B, bud. C, 6p. 00-189 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000287188, o kapitale zakładowym: 43.992.400,00 zł, NIP: 521-345-12-55, REGON: 141062210

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.