Nowy zarząd w Expander

Bartosz Kwieciński z dniem 1 lutego 2023 roku objął funkcję Prezesa Zarządu Expander Advisors Sp. z o.o., zastępując na tym stanowisku Adriana Jarosza, który będzie kontynuował swoją karierę zawodową poza Grupą Allianz. Do zarządu Expander Advisors od 1 marca b.r. zgodnie z planami dołączy również Bernadeta Jadowska jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż. Arkadiusz Piotrowicz funkcję Członka Zarządu tej spółki będzie sprawował jeszcze do końca lutego, następnie skupi się na wsparciu obszaru sprzedaży w Allianz Polska.

Bartosz Kwieciński dołączył do Expandera w 2016 roku jako pomysłodawca i dyrektor zarządzający departamentem nieruchomości, następnie odpowiedzialny był za sprzedaż w sieciach stacjonarnych, Contact Center oraz projekt aplikacji MyExpander, wspierającej digitalizację usług.

Bernadeta Jadowska jest związana z Expanderem od 2013 roku, najpierw jako Dyrektor Rozwoju Sieci Direct Plus, a następnie Dyrektor Sprzedaży Sieci Mobilnej. Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu struktur sprzedaży zdobywała na stanowiskach dyrektorskich w Santander Consumer Banku S.A., Grupie Creditfield oraz Money Expert S.A.

Wraz z całym zespołem Allianz Polska serdecznie gratulujemy Bartoszowi Kwiecińskiemu i Bernadecie Jadowskiej nominacji i życzymy im wielu sukcesów. Dziękujemy też Adrianowi Jaroszowi za jego wkład w rozwój Expandera w ciągu ostatnich lat – mówi Matthias Baltin, Członek Rady Nadzorczej Expander Advisors Sp. z. o.o. oraz Prezes Allianz Polska.

Expander Advisors jest liderem rynku pośrednictwa finansowego. Z jego pomocą udzielany jest aż co 4-ty kredyt hipoteczny w Polsce. Misją firmy jest dostarczanie klientom najlepiej dopasowanych produktów finansowych. Eksperci Finansowi Expandera pomagają klientom nie tylko w uzyskaniu kredytu hipotecznego, ale również w zakresie kredytów gotówkowych, finansowania firm, ubezpieczeń oraz nieruchomości. Expander jest częścią międzynarodowej grupy Allianz.