MultiBank podwyższył oprocentowanie depozytów i kredytów

Od 6 marca 2008 roku w MultiBanku obowiązują nowe stawki oprocentowania lokat terminowych w PLN i EURO oraz rachunków oszczędnościowych MultiMax i MultiMax Aquaruis.    

Oprocentowanie środków ulokowanych na samodzielnym rachunku oszczędnościowym MultiMax wynosi obecnie 5,25% i 5,35% dla członków Klubu Aquarius. Wzrosło również oprocentowanie lokat trzy-, sześcio- i dwunastomiesięcznych w PLN i EURO. Klienci, którzy oszczędzają w rodzimej walucie mogą teraz liczyć na zysk w wysokości odpowiednio 5,10%, 5,30% i 5,80% oraz 5,30%, 5,50% i 6,0% w skali roku dla członków Klubu Aquarius. Oprocentowanie depozytów w EURO wynosi 2,80%, 2,95% i 3,15% oraz 3,10%, 3,20% i 3,40% dla członków Klubu Aquarius.

– Kolejny w tym roku wzrost oprocentowania depozytów jest reakcją MultiBanku na zmieniającą się dynamicznie sytuację rynkową. – mówi Marek Gliwny, Zastępca Dyrektora Departamentu ds. Klientów Indywidualnych i Kart Płatniczych MultiBanku – W związku ze wzrostem poziomu stóp procentowych NBP oraz wzrostem stóp rynkowych zmianie uległo również oprocentowanie wybranych produktów kredytowych. – dodaje.

Oprocentowanie kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym wynosi 12,95% dla klientów posiadających MultiKonto Ja, My lub Jestem oraz 12,45% dla członków Klubu Aquarius.

Opcje dostępności

Wysoki kontrast
Czytaj stronę
Kliknij aby czytać
Podświetlenie linków
TT
Duży Tekst
Odstępy między tekstami
Zatrzymaj animacje
Ukryj obrazy
Df
Przyjazny dla dysleksji
Kursor
Struktura strony