Wiosenna promocja w Banku BPH

Klienci, którzy zdecydują się na otwarcie w okresie od 15 maja do 15 lipca 2005 r. kont osobistych Sezam, Srebrny Sezam, Złoty Sezam, Sezam Inwestor, Konta Osobistego Private Banking zostają zwolnieni na okres 12 miesięcy z opłaty za prowadzenie rachunku.

Osoby, które założą w tym okresie konto Srebrny Sezam będą zwolnione z tej opłaty przez kolejny rok, jeśli w ciągu roku promocyjnego posiadania konta będzie na nie wpływać średnio miesięcznie co najmniej 2500 PLN, niezależnie od wpływów z tytułu kredytów i depozytów. Taka sama zasada obowiązuje w latach następnych.

Do połowy lipca Bank BPH oferuje także promocyjne oprocentowanie 10-dniowej lokaty terminowej (e-lokaty) 5,00% w stosunku rocznym, bez względu na kwotę.

Z promocji mogą skorzystać również nabywcy kart kredytowych Banku BPH. Klientom, którzy zdecydują się na złożenie wniosku o kartę kredytową w okresie od 16 maja do 31 lipca 2005 r., Bank BPH oferuje kartę do 116 dni bez odsetek. Karty te objęte są dodatkowo promocją w ramach której wydanie kart kredytowych jest bezpłatne pod warunkiem dokonania jednej transakcji bezgotówkowej w ciągu dwóch miesięcy od ich wydania.

Nowością realizowaną w trakcie kampanii jest nowy proces wydawania niespersonalizowanej karty kredytowej pod nazwą „Karta od ręki”. Umożliwia on otrzymanie karty kredytowej podczas jednej wizyty w oddziale. Karta „od ręki” jest kartą płaską i działa na analogicznych zasadach jak Bursztynowa karta kredytowa.

Opcje dostępności

Wysoki kontrast
Czytaj stronę
Kliknij aby czytać
Podświetlenie linków
TT
Duży Tekst
Odstępy między tekstami
Zatrzymaj animacje
Ukryj obrazy
Df
Przyjazny dla dysleksji
Kursor
Struktura strony