Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to sposób na zrealizowanie wielu planów. Jeśli potrzebujesz gotówki na remont mieszkania, masz nagłe nieprzewidziane wydatki lub po prostu brakuje ci pieniędzy na realizację planów – kredyt gotówkowy jest dobrym rozwiązaniem. 

Zobacz oferty kredytów gotówkowych
w naszej PORÓWNYWARCE KREDYTÓW

Z pomocą kredytu gotówkowego możesz sfinansować remont mieszkania, kupno samochodu albo wakacje marzeń. Sukcesem jednak jest wybór takiego kredytu, który będzie najtańszy. Na szczęście nasi eksperci przyjdą Ci z pomocą – więc zamiast rozszyfrowywać regulaminy umów i porównywać oferty, będziesz mógł zająć się planowaniem wydatków.

Kredyty gotówkowe – co warto wiedzieć:

 • dopasujemy do Ciebie wszystkie parametry: wysokość raty, czas spłaty, możliwość wakacji kredytowych,
 • sam decydujesz, na jaki cel przeznaczysz pieniądze
 • poinformujemy Cię o wszystkich zaletach i wadach każdej oferty, więc nie musisz się bać ukrytych opłat i dodatkowych kosztów,
 • pomożemy w negocjacjach z bankiem,
 • przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności, od wyboru produktu po podpisanie umowy.

ZAPYTAJ O KREDYT

Dlaczego Expander?

Nasze doświadczenie – od kilkunastu lat współpracujemy z większością banków i wiemy, które z nich mogą zaproponować Ci kredyt na najlepszych warunkach

Bogata oferta – posiadamy ofertę z wielu banków, dzięki temu w jednym miejscu możesz porównać najlepsze oferty kredytowe

Rzetelna pomoc – nie należymy do żadnej instytucji bankowej, dlatego świadczymy w pełni rzetelne usługi bez faworyzowania jakiejkolwiek instytucji

Pomoc w formalnościach – nie martw się o dokumenty i proces udzielania kredytu, nasz ekspert czuwa nad wszystkim

FAQ

Jakie zabezpieczenia są wymagane przy kredycie gotówkowym?

Większość banków nie wymaga specjalnych zabezpieczeń, oczekując od Klientów

jedynie podpisania oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji na wypadek niewywiązania się Klienta z warunków kredytowych. Innym popularnym zabezpieczeniem jest warunek wykupienia przez kredytobiorcę ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenia od utraty pracy. Przy wyższych kwotach bank może także wymagać poręczyciela.

rozwiń

Czy w przypadku kredytu gotówkowego bardziej są opłacalne raty równe czy malejące?

Odpowiedź na to pytanie zależy od sytuacji kredytobiorcy. W przypadku rat równych

przez cały okres spłaca się ratę o stałej wysokości, co pozwala zaplanować budżet. Raty malejące natomiast na początku są wyższe, by z czasem się obniżyć. Początkowo spłacamy wyższą ratę odsetkową, rata kapitałowa natomiast jest stała. Dzięki ratom malejącym szybciej zaczynamy spłacać kapitał, czyli właściwą kwotę długu. Mniejsza jest także suma spłaconych odsetek, ponieważ szybciej je oddajemy. Z drugiej jednak strony nie każdy ma na tyle korzystną sytuację, by pozwolić sobie na początkowe spłacanie wyższych kwot, dlatego większość klientów decyduje się na równe raty.

rozwiń

Jakie dodatkowe koszty wchodzą w ratę kredytu gotówkowego?

Rata kredytowa składa się z dwóch podstawowych części - raty odsetkowej, na

którą składają się odsetki od kredytu oraz raty kapitałowej, którą spłaca się właściwą kwotę kredytu. Oprócz tego niektóre banki kredytują także prowizję od przyznania kredytu - jej wartość jest doliczana do kwoty pożyczonego kapitału. Osobną kategorię kosztów kredytu stanowi ubezpieczenie - część banków oferuje je razem z kredytem. Warto rozważyć tą opcję, bo często pozwala obniżyć oprocentowanie kredytu.

rozwiń

Partnerzy

Kredyt gotówkowy to kredyt dla osób fizycznych. Pozyskane z niego środki możesz przeznaczyć na dowolny cel: remont domu lub mieszkania, zakup auta czy egzotyczne wakacje. Sprawdźmy, jak znaleźć ten, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.Kredyt gotówkowy, będący rodzajem kredytu konsumenckiego, to jeden z najpopularniejszych produktów kredytowych. Przeznaczony dla osób fizycznych pozwala szybko i wygodnie pozyskać dodatkowe środki, także w 100 proc. przez internet, bez wychodzenia z domu (kredyt gotówkowy online).

Kredyt gotówkowy a przeznaczenie środków

Pieniądze z kredytu gotówkowego możesz przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki temu świetnie sprawdzi się jako:

 • kredyt na remont domu,
 • kredyt na remont mieszkania,
 • kredyt na wykończenie mieszkania,
 • kredyt na wesele,
 • kredyt na motor,
 • kredyt na remont domu,
 • kredyt na wakacje,
 • kredyt na nowe auto,
 • kredyt na samochód używany.

Ważne: w przeciwieństwie do kredytu hipotecznego, przed złożeniem wniosku o kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową nie musisz informować banku o celu finansowania. Jeśli po wypłacie środków zmienisz swoje plany, nic nie stanie na przeszkodzie, abyś przeznaczył je na inny cel.

Szybki kredyt gotówkowy – jak wybrać ten, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania?

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru kredytu gotówkowego powinny być koszty. Wbrew pozorom decyduje o nich nie tylko oprocentowanie kredytu gotówkowego, ale także inne elementy – prowizja od przyznania kredytu czy ewentualne ubezpieczenie. To ostatnie nie tylko zapewni ochronę na wypadek utraty pracy czy poważnej choroby, ale zwykle pozwala również obniżyć wysokość prowizji lub odsetek od kredytu.

Tani kredyt gotówkowy to nie wszystko. Oprócz kosztów duże znaczenie mają także inne cechy kredytu konsumenckiego:

 • czy dostaniemy taką kwotę jakiej potrzebujemy;
 • długość okresu spłaty. W przypadku, gdy ktoś chce pożyczyć dużą kwotę (np. kilkadziesiąt tysięcy złotych), to przy okresie spłaty 10 lat będzie miał znacznie niższą ratę niż w sytuacji, gdy bank pozwala na okres nie dłuższy niż np. 5 lat.
 • możliwość realizacji wakacji kredytowych, czyli okresowej przerwy w spłacie rat;
 • wymagania w stosunku do kredytobiorców (choć może się wydawać, że w większości banków kształtują się w ten sam sposób, to tylko pozory);
 • możliwość spłaty kredytu w ratach równych i malejących;
 • procedury (im mniej formalności i wymaganych dokumentów tym lepiej).

Kredyt gotówkowy szyty na miarę – tylko z Expander

Najlepszym sposobem na znalezienie szytego na miarę kredytu gotówkowego jest porównanie kredytów gotówkowych. Samodzielne przeprowadzenie takiej czynności może być jednak nie tylko żmudne, ale przede wszystkim nieskuteczne. Zwłaszcza gdy rynek kredytów bankowych jest dla Ciebie przysłowiową czarną magią. Jeśli zależy Ci na tym, aby znaleźć kredyt dostosowany do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych, skorzystaj ze wsparcia eksperta. Jak to zrobić?

Kredyt gotówkowy z Expanderem – krok po kroku

Aby znaleźć kredyt gotówkowy (także kredyt gotówkowy online) o najlepszych dla siebie parametrach:

 • wejdź na stronę Expandera i wypełnij krótki formularz kontaktowy;
 • poczekaj na kontakt telefoniczny ze strony eksperta. Specjalista skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania stacjonarnego lub online;
 • podczas spotkania specjalista zbierze od Ciebie wszystkie niezbędne informacje potrzebne do znalezienia kredytu dostosowanego do Twoich potrzeb. Następnie, korzystając z nowoczesnych narzędzi, ekspert Expandera dokona szybkiego porównania, wskazując te oferty kredytowe, które będą dla Ciebie najkorzystniejsze;
 • kiedy dokonasz wyboru, pomoże w dopełnieniu formalności i wypełnieniu wniosku. Odpowie także na pytania i wyjaśni ewentualnie niejasności.

W zależności od konkretnego banku i kwoty kredytu gotówkowego pieniądze pojawią się na Twoim koncie od kilku godzin do kilku dni od momentu wysłania wniosku.

Kredyt gotówkowy ze wsparciem eksperta – dlaczego warto?

Korzystając z pomocy Expandera:

 • dostaniesz pożyczkę gotówkową na najlepszych dla siebie warunkach, bez konieczności samodzielnego wertowania stron poszczególny banków. Wystarczy, że poinformujesz eksperta, na czym najbardziej Ci zależy, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania;
 • zwiększysz swoje szanse na pozytywną decyzję banku. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twoja zdolność kredytowa i/lub historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) nie są wzorcowe;
 • unikniesz dodatkowych opłat, zapisanych często drobnym drukiem, nieprzyjemnych niespodzianek i niepotrzebnego stresu;
 • zyskasz sprzymierzeńca, który wyjaśni wątpliwości, przełoży na ludzki język skomplikowane zapisy umowy i pomoże w negocjacjach z bankiem.

Oferty kredytowe od Expandera – dlaczego warto?

Jako jedna z nielicznych firm pośredniczących w sprzedaży produktów finansowych Expander funkcjonuje na rynku… od 2000 roku! Taki staż to najlepszy dowód kompetencji pośredników i satysfakcji klientów.

 • W ofercie Expandera znajdują się kredyty gotówkowe (także kredyty online) i pożyczki gotówkowe największych polskich banków. Porównanie kredytów gotówkowych tak wielu instytucji finansowych to gwarancja znalezienia tego, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.
 • Firma nie jest związana kapitałowo z żadnym bankiem. Eksperci mogą więc podejmować w pełni niezależne decyzje, najlepsze dla swoich klientów.
 • Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego. Eksperci Expandera nie tylko porównują dostępne na rynku oferty kredytowe, ale także służą kompleksową pomocą na kolejnych etapach procesu wnioskowania, aż do momentu wydania przez bank decyzji kredytowej.