Czy w 2023 roku można skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych?

Nie, wnioski o dopłatę w ramach programu Mieszkanie dla Młodych można było składać od 2014 do 2018 roku. Następnie program nie został przedłużony.

Sprawdź informacje dotyczące Polskiego Ładu i jego wpływu na kredyt hipoteczny >

W 2021 roku młodzi ludzie, chcący zamieszkać we własnym lokum muszą szukać alternatywnych form finansowania wkładu własnego i kredytu. W znalezieniu odpowiedniego rozwiązania może pomóc doświadczony ekspert finansowy. 

Masz więcej pytań?
Chętnie odpowiemy

 • ikona
  Telefon od konsultanta - Na podany przez Ciebie numer telefonu zadzwoni konsultant naszej infolinii, aby umówić Cię na spotkanie z ekspertem w naszym oddziale. Jeśli nie wyrazisz na to oddzielnej zgody, nie będziemy dzwonić do Ciebie w przyszłości z żadnymi ofertami i promocjami. Nie musisz więc martwić się o swój spokój.
 • ikona
  Bezpłatne spotkanie - Spotkanie z naszym ekspertem jest całkowicie darmowe. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy.
 • ikona
  Na każdym etapie - Nasi eksperci wspierają na każdym etapie decyzji kredytowej. Przykładowo przy kredycie hipotecznym na spotkanie z ekspertem zapraszamy bez względu na to, czy wybrałeś już lokum czy dopiero chcesz rozeznać się w swojej sytuacji.
 • ikona
  Wiele możliwości - Współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania, a ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie!
 • ikona
  Minimum formalności - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na małe codzienne przyjemności.

Umów się
na spotkanie z ekspertem finansowym:

Nasi partnerzy