Societe Generale

SG CIB Polska jest jednym z najdłużej działających banków zagranicznych w Polsce. Swoją działalność bank rozpoczął w 1992 roku szybko stając się czołowym partnerem dla przedsiębiorstw, instytucji finansowych i dla sektora publicznego.

Obecnie świadczy usługi za pośrednictwem oddziału w Warszawie oraz biur regionalnych w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. 200-osobowy zespół SG CIB Polska przygotowuje zindywidualizowane rozwiązania finansowe opierając się na swoim międzynarodowym doświadczeniu w obszarach Bankowości Inwestycyjnej, Finansowania i Rynków.

Dzięki swojemu wieloletniemu zaangażowaniu w finansowanie ważnych projektów rozwojowych i infrastrukturalnych w Polsce, SG CIB zbudował silne relacje z największymi spółkami obecnymi na polskim rynku. Systematycznie wzmacnia swoją obecność na polskich rynkach kapitałowych, akcji i długu, budując pełną ofertę bankowości inwestycyjnej. SG CIB odgrywa kluczową rolę pośrednicząc między emitentami a inwestorami, przedsiębiorstwami i instytucjami finansowymi. Emitentom oferuje szeroki dostęp do rynków i inwestorów, natomiast inwestorom atrakcyjne rozwiązania i różnorodne formy inwestowania.

Grupa Société Générale w Polsce prowadzi działalność od 1976 roku. Obecnie  zatrudnia blisko 3 500 pracowników w segmencie bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej (SG CIB), bankowości detalicznej (Eurobank), ubezpieczeń (Societe Generale Insurance) i usług leasingowych (ALD Automotive, PEMA i SG Equipment Leasing).

Produkty Societe Generale

[ex_kontakt_stopka title="Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:" form="7" photo="976" button-color="btn-c7"]