Franklin Templeton

Franklin Templeton Investments to jedna z największych na świece organizacji zarządzających aktywami działająca na rynku, jako Franklin Templeton Investments, która od ponad 65 lat cieszy się renomą zaufanego partnera inwestycyjnego zarówno wśród instytucji, jak i klientów indywidualnych. Nieustannie dążąc do doskonałości, oferujemy wyjątkowe połączenie doświadczenia, globalnej perspektywy oraz spójnej i zdyscyplinowanej filozofii inwestycyjnej, która potwierdziła swoją skuteczność we wszystkich cyklach rynkowych.
Na polskim rynku jesteśmy obecni od roku 1997 kiedy to powstało nasze warszawskie biuro, pełniące funkcję biura regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią. Od lat jesteśmy w czołówce firm oferujących polskim inwestorom fundusze luksemburskie. Jesteśmy także liderem rynku zagranicznych rozwiązań inwestycyjnych, wykorzystywanych przez firmy zarządzające ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi.

W 2015 roku wraz z otrzymaniem zgody Komisji Nadzoru Finansowego na utworzenie Templeton Asset Management (Poland) Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii działalności Franklin Templeton Investments w Polsce. Wierząc ,że lokalne zespoły najlepiej znają lokalne rynki stworzyliśmy fundusz Franklin Templeton Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi subfunduszami łącząc zarazem wiedzę i globalne doświadczenie naszej grupy z lokalną perspektywą i dążeniem do wykorzystania potencjału polskiej gospodarki.

[ex_kontakt_stopka title="Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:" form="7" photo="976" button-color="btn-c7"]